OPT339-P06 Logic Unit for Roller Conveyor Systems
Kód EXIM-TECH OPT339-P06
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 240.90€ (296.31€ ) |
| 10+ | 224.48€ (269.37€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <0.8V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Off-Delay | 0...2s |
| Current Consumption Sensor (Ub = 24 V) | <10mA |
| Logic | yes |
| Single Discharge | yes |
| Output Magnetic Valve/Engine | yes |
| Automatic Roller Shutdown | yes |
| Valve Or Motor Output/Switching Current | 200mA |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Cable Length | 150cm |
| Output | |
| PNP NC | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






