OEEB183U0135 Light Curtain for Measuring Tasks
Kód EXIM-TECH OEEB183U0135
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 749.10€ (921.39€ ) |
| 10+ | 698.03€ (837.63€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 10° |
| Range | 3,000mm |
| Light Source | Infrared Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Measurement Field Height (MFH) | 1,800mm |
| Beam Distance | 30mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <50mA |
| Switching Frequency | 8Hz |
| Response Time | 62ms |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Short Circuit And Overload Protection | yes |
| Lockable | yes |
| Interface | IO-Link V1.0 |
| On-/Off-Delay | 0...10s |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Analog Output | 0...10 V |
| Sensor Type | Receiver |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 4/5-pin |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NC | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Error Output Push-pull PNP |
| Other Parameters | Off-delay On-delay |
| Analog Output | 0...10 V 4...20 mA |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






