OSEB133Z0103 Light Curtain for Measuring Tasks
Kód EXIM-TECH OSEB133Z0103
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 590.70€ (726.56€ ) |
| 10+ | 550.43€ (660.51€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 3,000mm |
| Light Source | Infrared Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Measurement Field Height (MFH) | 1,350mm |
| Beam Distance | 30mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <50mA |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Sensor Type | Emitter |
| Test Input | yes |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






