LAC35-16-K02 Lens for weQube with C mount
Kód EXIM-TECH LAC35-16-K02
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 369.60€ (454.61€ ) |
| 10+ | 315.7€ (378.84€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Focal Distance | 35mm |
| Minimum Pixel Size | 6.2µm |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -10...50°C |
| Lens Thread | C-Mount |
| Aperture | arrestable adjustable |
| Minimum Object Distance | 250mm |
| Filter Screw Size | M25,5 × 0,5 mm |
| Setting Range Aperture | F 1,6...22 |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






