Y1TA100QXVT80 Laser Distance Sensor Long-Range
Kód EXIM-TECH Y1TA100QXVT80
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 551.10€ (677.85€ ) |
| 10+ | 513.53€ (616.23€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | 3...20mm |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Linearity | 0.2% |
| Working Range | 0.1...10.1m |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2 |
| Measuring Range | 10m |
| Resolution | 1...12mm |
| Linearity Deviation | 20mm |
| Beam Divergence | <2mrad |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <100mA |
| Switching Frequency | 50Hz |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Interface | RS-232 |
| On-/Off-Delay | 0...10,000ms |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| FDA Accession Number | 0710891-002 |
| Measuring Rate | 1...100/s |
| Analog Output | 0...10 V |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Temperature Drift (-10 °C < Tu < 50 °C) | <0.2mm/K |
| Temperature Drift (Tu < -10 °C, Tu > 50 °C) | <0.4mm/K |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 345.57a |
| Output | |
| PNP NO | yes |
| RS-232 Interface | yes |
| Error Output | yes |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






