OY1P303P0189 Laser Distance Sensor Long-Range
Kód EXIM-TECH OY1P303P0189
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[KS] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 918.50€ (1129.76€ ) |
| 10+ | 855.88€ (1027.05€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | 3...20mm |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Working Range | 50...3,050mm |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Measuring Range | 3,000mm |
| Reproducibility Maximum | 1mm |
| Beam Divergence | <2mrad |
| Linearity Deviation (200...3050 Mm) | 7mm |
| Linearity Deviation (50...200 Mm) | 15mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <70mA |
| Switching Frequency | 250Hz |
| Temperature Drift | <0.4mm/K |
| Temperature Range | -40...50°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | RS-232 |
| On-/Off-Delay | 0...10,000ms |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Teach Mode | HT, VT, FT, TP |
| Measuring Rate | 1...500/s |
| Analog Output | 4...20 mA |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Optic Cover | PMMA |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 344.3a |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
| Error Output | yes |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






