P1PY002 Laser Distance Sensor Long-Range
Kód EXIM-TECH P1PY002
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 400.40€ (492.49€ ) |
| 10+ | 373.1€ (447.72€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | <15mm |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Working Range | 0...3,000mm |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Beam Divergence | <2mrad |
| Setting Range | 200...3,000mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <40mA |
| Switching Frequency | 500Hz |
| Response Time | 1ms |
| Temperature Range | -40...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Supply Voltage With IO-Link | 18...30V DC |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| FDA Accession Number | 1910001-000 |
| Temperature Drift (-10 °C < Tu < 50 °C) | <1% |
| Temperature Drift (Tu < -10 °C, Tu > 50 °C) | <2.5% |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4/5-pin |
| Cable Length | 500mm |
| Optic Cover | PMMA |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 949.92a |
| Output | |
| PNP NO/NC Antivalent | yes |
| IO-Link | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






