OCP662X0080 Laser Distance Sensor High-Precision
Kód EXIM-TECH OCP662X0080
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1059.30€ (1302.94€ ) |
| 10+ | 987.08€ (1184.49€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 660mm |
| Switching Hysteresis | <1% |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Wave length | 655nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Setting Range | 60...660mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <50mA |
| Switching Frequency | 100Hz |
| Response Time | <5ms |
| Temperature Drift | <50µm/K |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Teach Mode | HT, VT, TP |
| Baud Rate | 38,400Bd |
| On-/Off-Delay (RS-232) | 0...1s |
| FDA Accession Number | 1120728-000 |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Coated Optics | yes |
| Output | |
| PNP NO | yes |
| RS-232 Interface | yes |
| Error Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Error Output Push-pull NPN PNP |
| Other Parameters | Off-delay On-delay Exposure time Switching hysteresis Emitted light Teach-in mode |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






