OCP352H0180 Laser Distance Sensor High-Precision
Kód EXIM-TECH OCP352H0180
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 877.80€ (1079.69€ ) |
| 10+ | 817.95€ (981.54€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Linearity | 0.15% |
| Working Range | 50...350mm |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Measuring Range | 300mm |
| Resolution | 50µm |
| Resolution (Speed-Mode) | 80µm |
| Linearity (Speed-Mode) | 0.2% |
| Linearity Deviation | 450µm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <80mA |
| Response Time | 2,000µs |
| Temperature Drift | <25µm/K |
| Temperature Range | -25...50°C |
| Protection Class | III |
| Interface | RS-232 |
| Baud Rate | 38,400Bd |
| FDA Accession Number | 1120723-000 |
| Measuring Rate | 500/s |
| Measuring Rate (Resolution-Mode) | 250/s |
| Response Time (Resolution Mode) | <4,000µs |
| Analog Output | 0...10 V |
| Load Current Voltage Output | <1mA |
| Current Output Load Resistance | <500Ohm |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 713.97a |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
| Error Output | yes |
| Analog Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Other Parameters | Scale analog output Exposure time Filter Laser light Resolution mode Speed mode |
| Analog Output | 0...10 V 4...20 mA |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






