OCP801P0150E Laser Distance Sensor High-Precision
Kód EXIM-TECH OCP801P0150E
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1112.10€ (1367.88€ ) |
| 10+ | 1036.28€ (1243.53€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | 3.6×0.9mm |
| Working Range | 30...80mm |
| Wave length | 655nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Measuring Range | 50mm |
| Linearity Deviation | 50...100µm |
| Reproducibility Maximum | 15...50µm |
| Electrical Data | |
| Temperature Drift | <5µm/K |
| Temperature Range | -25...50°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | EtherNet/IP™ |
| Port Type | 100BASE-TX |
| PoE Class | 1 |
| Output Rate | 330/s |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Metal |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin, X-cod. |
| General data | |
| Web Server | yes |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 350.69a |
| Output | |
| EtherNet/IP™ | yes |
| Adjustable parameters | |
| Other Parameters | Resolution Output rate Exposure time Filter Laser light Offset Teach-in mode |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






