ZDNV001 Interface Cable for CSMH/CSHH
Kód produktu od výrobcu: ZDNV001Kód EXIM-TECH ZDNV001
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 132.00€ (162.36€ ) |
| 10+ | 123€ (147.60€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | 0...80°C |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 243cm |
| Cable Jacket Material | PVC |
| Connection 1 | Socket, straight |
| Connection Mode 1 | SUB D, 9-pin |
| Connection 2 | Plug, straight Socket, straight |
| Connection Mode 2 | RJ50, 10-pin DC socket, 2-pin |
| Outer Diameter (d) | 4.5mm |
| Wire Cross-section | 0.14mm² |
| Material Wire Insulation | PUR |
| General data | |
| Scope Of Delivery | Plug power pack, ZNNN001 |
| Packaging Unit | 1 Piece |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


