S232W3 Interface Cable
Kód produktu od výrobcu: S232W3Kód EXIM-TECH S232W3
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 71.88€ (88.41€ ) |
| 10+ | 61.4€ (73.68€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Degree Of Protection | IP50 |
| Cable Length | 150cm |
| Cable Jacket Material | PUR |
| Connection 1 | Socket, straight |
| Connection Mode 1 | SUB D, 9-pin |
| Connection 2 | Socket, angled Plug, angled |
| Connection Mode 2 | M12 × 1, 8-pin |
| Torque | M12 |
| Outer Diameter (d) | 4.4mm |
| Wire Cross-section | 0.25mm² |
| Material Wire Insulation | PVC |
| Material Sleeve Nut | CuZn, nickel-plated |
| Screened | yes |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


