I18H013 Inductive Sensor with IO-Link
Kód EXIM-TECH I18H013
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 63.36€ (77.93€ ) |
| 10+ | 59.04€ (70.85€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Inductive Data | |
| Switching Distance | 12mm |
| Correction Factors Stainless Steel V2A/CuZn/Al | 0,97/0,47/0,43 |
| Mounting | semi-flush |
| Mounting A/B/C/D In Mm | 18/46/36/5 |
| Mounting B1 In Mm | 0...28 |
| Switching Hysteresis | <10% |
| Standard Target | 36×36mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <13mA |
| Switching Frequency | 500Hz |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -40...80°C |
| Switching Output Voltage Drop | <1V |
| Residual Current Switching Output | <100µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Supply Voltage With IO-Link | 18...30V DC |
| Switching Output/Switching Current | 150mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | CuZn, nickel-plated |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 3,706.54a |
| Function | |
| Error Indicator | yes |
| Programmable Switching Distance | 8/10/12 mm |
| Programmable Switching Frequency | yes |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NO | yes |
| Programmable Error Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Error Output Push-pull NPN PNP |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






