59451 Inductive coupler IO-Link V1.1 secondary cable with female M12 M30
Kód EXIM-TECH 59451
Výrobca: Murrelektronik
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 900.29€ (1107.35€ ) |
| 10+ | 846.6€ (1015.92€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
M12 (4-pole)
Connection cable 0.3 m
IO-Link V1.1
Connection cables are in the online shop under "Connection Technology".
| Technical Data | |
| Nominal Distance | 0...7 mm (prim./sec.) |
| Standby Power (coupled) | 4 W |
| Standby Power (uncoupled) | 1 W |
| Short-circuit Protection | yes |
| Invers-polarity Protection | yes |
| Rotation | 1250 rpm |
| Start-/coupling Time | 10 ms |
| Standby Time | 160 ms |
| Commercial data | |
| Country Of Origin | CZ |
| Customs Tariff Number | 85389099 |
| EAN | 4048879678315 |
| EClass | 27242604 |
| Packaging Unit | 1.000 |
| Connections | |
| IO-Link | M12 (female) 4-pole, A-coded |
| Diagnostic | |
| Communication Status | via LED |
| Diagnostic Via LED | yes |
| IO-Link | |
| Specification | IO-Link V1.1 |
| Port Class | A |
| Operating Modes | COM2 (38.4 kbit/s) |
| General data | |
| Dimensions H×W×D | 30×30×76.4 mm |
| Temperature Range | -20...+55 °C |
| Protection | IP67/IP68 |
| Material (housing) | Brass, chrome plated |
| Labeling | Laser labelled |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.



