OPT3051 Identifier decoder
Kód produktu od výrobcu: OPT3051Kód EXIM-TECH OPT3051
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 2445.60€ (3008.09€ ) |
| 10+ | 2088.95€ (2506.74€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Fork Width | 58mm |
| Horizontal Track Accuracy | ±25mm |
| Vertical Track Accuracy | ±7.5mm |
| Transport Direction | right |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 24V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | ≤350mA |
| Temperature Range | 0...65°C |
| Interface | Parallel port |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP40 |
| Connection | AMP connector |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


