SD4ICS02SE89 Guard Locking Device Electromagnetic, Power to Lock Principle
Kód EXIM-TECH SD4ICS02SE89
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 388.30€ (477.61€ ) |
| 10+ | 361.83€ (434.19€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 20.4...26.4V DC |
| Response Time | <150ms |
| Temperature Range | -25...55°C |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | II |
| Sensor Type | Locking unit |
| Storage Temperature | -25...85°C |
| No. Safety Outputs (OSSDs) | 2 |
| PNP Safety Output/Switching Current | <250mA |
| Number Of Signal Outputs | 1 |
| Risk Time | <150ms |
| Safety Output | OSSD |
| PNP Signal Output Switching Current | <50mA |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Latching Force, Typical | 15N |
| General data | |
| Applicable Actuator | SD4ICA01 |
| Safety-relevant Data | |
| Performance Level (EN ISO 13849-1) | Cat. 4 PL e |
| Safety Integrity Level (EN 61508) | SIL3 |
| Safety Integrity Level (EN 62061) | SILCL3 |
| PFHD | 3,50 × E-9 1/h |
| Operating Principle | Inductively coded |
| Coding | Standard |
| PDDB (EN 60947-5-3) | yes |
| Locking Device | Power to lock principle |
| Locking Force F, Guaranteed | 500N |
| Locking Force Fmax, Typical | 750N |
| Function | |
| Series Connection | yes |
| Monitored Lock | yes |
| Permanent Magnet | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






