P1HJ002 Fork Sensor
Kód EXIM-TECH P1HJ002
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 555.50€ (683.27€ ) |
| 10+ | 517.63€ (621.15€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | <10% |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | 0.35mm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Smallest Recognizable Part | 40µm |
| Fork Width | 220mm |
| Smallest Detectable Gap | 50µm |
| Repeat Accuracy | <5µm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <20mA |
| Switching Frequency | 10kHz |
| Response Time | 50µs |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Teach Mode | NT, MT |
| Off-Delay | 0...100ms |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Stainless steel 316L |
| Degree Of Protection | IP69K |
| Connection | M8 × 1; 4-pin |
| Optic Cover | Glass |
| Ecolab | yes |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,615.89a |
| Output | |
| PNP NO | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






