ODX402P0088 Fiber-Optic Cable Sensor
Kód EXIM-TECH ODX402P0088
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 350.90€ (431.61€ ) |
| 10+ | 326.98€ (392.37€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Wave length | 660nm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <70mA |
| Switching Frequency | 2kHz |
| Response Time | 250µs |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | IO-Link V1.0 |
| On-/Off-Delay | 0...10,000ms |
| Teach Mode | NT, MT, ZT, DT, FT, HT, TP |
| IO-Link Parameter | >12 |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP50 |
| Connection | M12 × 1; 4+8-pin |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| General data | |
| Selectable Menu Language | X |
| Password Protection | X |
| Speed Measurement | X |
| Logic Output | AND / OR |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 347.83a |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NO | yes |
| Contamination Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
| Other Parameters | Off-delay On-delay Teach-in mode |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






