ODX202P0007 Fiber-Optic Cable Sensor
Kód EXIM-TECH ODX202P0007
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 141.90€ (174.54€ ) |
| 10+ | 132.23€ (158.67€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Wave length | 660nm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <40mA |
| Switching Frequency | 2kHz |
| Response Time | 250µs |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| On-/Off-Delay | 0...200ms |
| Teach Mode | NT, MT, ZT, DT, TP |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M8 × 1; 4-pin |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| Output | |
| Configurable As PNP/NPN/Push-Pull | yes |
| Switchable To NC/NO | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NC+NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






