BB1C008 Control Unit uniVision Profile Extended
Kód EXIM-TECH BB1C008
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 10249.20€ (12606.52€ ) |
| 10+ | 8754.53€ (10505.43€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Operating System | |
| Linux | yes |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...36V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <2.2A |
| Temperature Range | 0...40°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Number Of Switching Outputs | 8 |
| Number Of Digital Inputs | 8 |
| Electrical Isolation | yes |
| Number Of USB 2.0 Interfaces | 2 |
| Number Of USB 3.0 Interfaces | 2 |
| Number Of Gigabit Ethernet RJ45 | 2 |
| Number Of DVI Ports | 1 |
| Number Of Display Port Interfaces | 1 |
| Number Of VGA Ports | 1 |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Metal |
| Degree Of Protection | IP50 |
| Wall Mounting | yes |
| General data | |
| Software | uniVision Profile Extended |
| Processor | Intel® Core i7 |
| Clock Frequency | 2.3GHz |
| RAM | 8 GB |
| Hard Disk | 250GB SSD |
| Function | |
| Combined Height Profile | yes |
| Profile Analysis | yes |
| Output | |
| Ethernet | yes |
| Digital I/O | yes |
| USB Interface | yes |
| DVI-D Port | yes |
| VGA Connection | yes |
| Display Port Connection | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






