LV250PCT Control Unit for Through-Beam Sensors
Kód EXIM-TECH LV250PCT
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 335.50€ (412.67€ ) |
| 10+ | 312.63€ (375.15€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 15,000mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 120mA |
| Switching Frequency | 250Hz |
| Response Time | 4ms |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| On-/Off-Delay | 50ms |
| Teach Mode | NT, MT |
| Sensor Type | Control unit |
| Error Output/Switching Current | 200mA |
| Cascadable | yes |
| Logic Output | AND / OR |
| External Teach-in Input | yes |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Teach-In |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP20 |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| Output | |
| PNP NO/NC Switchable | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






