ZAV47V801 Connection Cable RJ45 8-pin; Horizontal RJ45 8-pin with Screws
Kód produktu od výrobcu: ZAV47V801Kód EXIM-TECH ZAV47V801
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 337.20€ (414.76€ ) |
| 10+ | 288.03€ (345.63€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | 0...70°C |
| Cable Length | 25m |
| Cable Jacket Material | PVC |
| Bending Radius (fixed Installation) | > 10 × d |
| Connection 1 | Plug, straight |
| Connection Mode 1 | RJ45, 8-pin |
| Connection 2 | Plug, straight |
| Connection Mode 2 | RJ45, 8-pin |
| Outer Diameter (d) | 6.2mm |
| Wire Cross-section | 0.14mm² |
| Category | CAT 6A |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






