ZAA08R501 Connection Box for M8 × 1; 3-pin; 4 Ports
Kód produktu od výrobcu: ZAA08R501Kód EXIM-TECH ZAA08R501
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 54.36€ (66.86€ ) |
| 10+ | 46.43€ (55.72€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30.2V |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -20...70°C |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 5m |
| Cable Jacket Material | PUR |
| Bending Radius (used In Motion) | 12 × d |
| Bending Radius (fixed Installation) | 12 × d |
| Drag Chain Suitable | yes |
| Connection 1 | Socket, 4 ports |
| Connection Mode 1 | M8 × 1, 3-pin |
| Torque | M8 |
| Outer Diameter (d) | 6.9mm |
| Wire Cross-section | 0.34/0.75mm² |
| Material Wire Insulation | PVC |
| Halogen-free | yes |
| Travel Speed (with 5 m Horizontal Travel Distance) | 2 m/s |
| Acceleration | 5 m/s² |
| Bending Cycles | > 2000000 |
| Display | LED |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






