AB-0003-1 Connection Box for 1D-/2D- and Barcode-Scanners
Kód EXIM-TECH AB-0003-1
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 177.10€ (217.83€ ) |
| 10+ | 165.03€ (198.03€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 500mA |
| PNP Switching Output/Switching Current | 400mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Voltage Supply For Scanners | 5V |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP65 |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| Weight | 73g |
| Connection Bus Side | M12 × 1; 8-pin |
| Connection Mode Supply Voltage, I/O | M12 × 1; 8-pin |
| Connection Mode Scanner | SubD 15 S |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
| Output | |
| PNP NO/NC Switchable | yes |
| NPN-PNP Conversion | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






