FIS-0870-1105 Barcode Sweep Raster Scanner
Kód EXIM-TECH FIS-0870-1105
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 2803.20€ (3447.94€ ) |
| 10+ | 2394.4€ (2873.28€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 60° |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 50,000h |
| Max. Ambient Light | 4,840Lux |
| Wave length | 655nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2 |
| Barcode Printing Contrast | >25% |
| Barcode Density | Low density |
| Read Range | 102...762mm |
| Adjustable Scan Width | yes |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...28V DC |
| Temperature Range | 0...50°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | RS-232/422/485 |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Baud Rate | <100MBd |
| FDA Accession Number | 8310057-012 |
| Trigger Input | Optoisolator |
| Scan Rate | 300...1,400scans/sec |
| Switching Output | Optoisolator |
| Signal Input | Optoisolator |
| Number Of Signal Inputs | 3 |
| Acoustic Signal | yes |
| Network Possibilities | Ethernet |
| Power Consumption | 6,480mW |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 12-pin |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 8-pin |
| Weight | 453g |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
| PNP NO/NC Switchable | yes |
| EtherNet/IP™ | yes |
| NPN NO/NC Switchable | yes |
| Ethernet | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






