FIS-0003-0105 Barcode Raster Scanner
Kód EXIM-TECH FIS-0003-0105
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1026.00€ (1261.98€ ) |
| 10+ | 1168.5€ (1402.20€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 70° |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 40,000h |
| Max. Ambient Light | 8,600Lux |
| Wave length | 650nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 2 |
| Barcode Printing Contrast | >25% |
| Barcode Density | Low density |
| Read Range | 51...254mm |
| Deflection Angle | 3° |
| Number Of Raster Scan Lines | 7 |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 5V DC |
| Temperature Range | 0...50°C |
| Switching Output/Switching Current | 2mA |
| Interface | RS-232/422/485 |
| Number Of Switching Outputs | 3 |
| Baud Rate | 115,200Bd |
| On-/Off-Delay (RS-232) | 0...65s |
| FDA Accession Number | 9921562-003 |
| Trigger Input | NPN |
| Scan Rate | 350...1,000scans/sec |
| Switching Output | TTL |
| Signal Input | NPN |
| Number Of Signal Inputs | 1 |
| Acoustic Signal | yes |
| Network Possibilities | Daisy Chain, Multidrop |
| Power Consumption | 1,300mW |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Metal |
| Degree Of Protection | IP54 |
| Connection | SubD 15-pin |
| Cable Length | 90cm |
| Weight | 57g |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
| TTL Positive/negative Switchable | yes |
| RS-422 Interface | yes |
| RS-485 Interface (half Duplex) | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






