BLN0L1R20 Barcode Line Scanner CCD Array
Kód EXIM-TECH BLN0L1R20
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 590.40€ (726.19€ ) |
| 10+ | 504.3€ (605.16€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 40° |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 70,000Lux |
| Wave length | 625nm |
| Resolution | 0.101mm |
| Barcode Printing Contrast | >30% |
| Barcode Density | Long range |
| Read Range | 30...520mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <100mA |
| Temperature Range | -20...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | RS-232/Ethernet |
| Port Type | 100BASE-TX |
| Inputs/Outputs | 4 |
| Scan Rate | 510scans/sec |
| Network Possibilities | Ethernet |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 8-pin, X-cod. |
| Weight | 130g |
| General data | |
| Web Server | yes |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
| Configurable As PNP/NPN/Push-Pull | yes |
| Switchable To NC/NO | yes |
| Ethernet | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
| Other Parameters | On-delay Output delay Trigger input Display unit |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






