ZVZF402 Backlight
Kód EXIM-TECH ZVZF402
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1540.00€ (1894.20€ ) |
| 10+ | 1435€ (1722.00€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Infrared Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Wave length | 850nm |
| Luminance (Continuous Mode) | ~1.32W/m²sr |
| Luminance (Flash Mode) | ~7.7W/m²sr |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Temperature Range | -30...50°C |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Storage Temperature | -30...60°C |
| Current Consumption Flash Mode (Ub = 24 V) | <4,800mA |
| Current Consumption Continuous Mode (Ub = 24 V) | <940mA |
| Flash Duration | 17...30,000µs |
| Duty Cycle | < 0,2 |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum, anodised |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4/5-pin |
| Optic Cover | PMMA |
| Luminous Field | 180×180mm |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 102.74a |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






