AW02 Analog Evaluation Unit Menu Driven
Kód EXIM-TECH AW02
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 660.00€ (811.80€ ) |
| 10+ | 563.75€ (676.50€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 100mA |
| Temperature Range | -10...50°C |
| PNP Switching Output/Switching Current | 400mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | RS-232 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Baud Rate | 38,4kBd |
| Measuring Rate | 5,000/s |
| Analog Output | 0...10 V |
| PNP Error Output/Switching Current | 400mA |
| Resolution | <5mV |
| Number Of Analog Inputs | 2 |
| Analog Input | 0...10V |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
| Output | |
| RS-232 Interface | yes |
| Error Output | yes |
| Analog Output | yes |
| PNP NO/NC Switchable | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






