MLWL201 2D/3D Profile Sensor
Kód EXIM-TECH MLWL201
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 16423.20€ (20200.54€ ) |
| 10+ | 14028.15€ (16833.78€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Laser (red) |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1M |
| Linearity Deviation | 45µm |
| Working Range Z | 120...300mm |
| Measuring Range Z | 180mm |
| Measuring Range X | 65...145mm |
| Resolution Z | 5.2...26µm |
| Resolution X | 36...81µm |
| Environmental conditions | |
| Ambient Temperature | 0...45°C |
| EMC | DIN EN 61000-6-2; 61000-6-4 |
| Storage Temperature | -20...70°C |
| Max. Ambient Light | 5,000Lux |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 300mA |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | Ethernet TCP/IP |
| Baud Rate | 100/1000Mbit/s |
| FDA Accession Number | 1610573-000 |
| Measuring Rate | 175...6,000/s |
| Inputs/Outputs | 4 |
| Subsampling | 350...6,000/s |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 12-pin |
| Optic Cover | Glass |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 8-pin, X-cod. |
| Weight | 580g |
| General data | |
| Web Server | yes |
| Output | |
| Push-Pull | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






