P1KS006 Through-Beam Sensor
Kód EXIM-TECH P1KS006
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 187.00€ (230.01€ ) |
| 10+ | 174.25€ (209.10€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 10,000mm |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Wave length | 680nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Temperature Range | -40...60°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| FDA Accession Number | 1710976-001 |
| Sensor Type | Emitter |
| Test Input | yes |
| Temperature Drift (-10 °C < Tu < 40 °C) | 10% * |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Cable Length | 200mm |
| Optic Cover | PMMA |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 2,993.84a |
| Adjustable parameters | |
| Other Parameters | Emitted light |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






