FXTT022 Temperature Sensor with IO-Link
Kód EXIM-TECH FXTT022
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 363.00€ (446.49€ ) |
| 10+ | 338.25€ (405.90€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Environmental Parameters | |
| Shock Resistance | IEC 60751 |
| Sensor-specific data | |
| Temperature Measurement Range | -50...150°C |
| Resolution | >11bit |
| Medium | Liquids, gases |
| Measuring Error | ±0.5°C |
| Response Time | <2s |
| Setting Range | -50...150°C |
| Environmental conditions | |
| Temperature Of Medium | -50...150°C |
| Ambient Temperature | -25...80°C |
| Pressure Resistance | 100bar |
| EMC | DIN EN 61326-1 |
| Storage Temperature | -25...80°C |
| Vibration Resistance | IEC 60751 |
| Electrical Data | |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V DC |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | ±100mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Analog Output | 0...10 V/4...20 mA |
| 2-wire Supply Power | 12...32V DC |
| 3-wire Supply Power | 12...32V DC |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | IO-Link |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K * |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Material In Contact With Media | 1.4404 |
| Process Connection Length (PCL) | 243.5mm |
| Probe Length (PL) | 200mm |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,198.4a |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NO | yes |
| Analog Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Other Parameters | 2 switching points Selectable measurement range |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






