EHSS001 Switch
Kód EXIM-TECH EHSS001
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 419.10€ (515.49€ ) |
| 10+ | 390.53€ (468.63€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 12...48V |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 0.16A |
| Temperature Range | -10...60°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Baud Rate | 10/100/1000Mbit/s |
| Number Of Gigabit Ethernet RJ45 | 5 |
| Transmission Mode | Full/Half Duplex |
| Switch Mode | Store & Forward |
| Auto-Crossover | yes |
| Auto-Negotiating | yes |
| Auto-Polarity | yes |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP30 |
| Connection | Terminal Block |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| Weight | 290g |
| Material | Aluminum |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






