SK968 Priechodný snímač
Kód produktu od výrobcu: SK968Kód EXIM-TECH SK968
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 46.20€ (56.83€ ) |
| 10+ | 43.05€ (51.66€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
Dosah 6000mm, vysielač, červené svetlo, 10...30VDC, IP67, konektor M8
| Optical Data | |
| Opening Angle | 5° |
| Range | 6000 mm |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100000 h |
| Sensor Type | Emitter |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30 V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | < 30 mA |
| Temperature Drift | < 10 % |
| Temperature Range | -25...60 °C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M8 × 1; 3-pin |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.




