SL2-00NE000H2 Safety Through-Beam Sensor Receiver
Kód EXIM-TECH SL2-00NE000H2
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 127.20€ (156.46€ ) |
| 10+ | 108.65€ (130.38€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | ±4° |
| Range | 0...20m |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Red Light |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 24V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 300mA |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | II |
| Short Circuit And Overload Protection | yes |
| Sensor Type | Receiver |
| Protective Insulation, Rated Voltage | 50 V |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 381a |
| Mission Time TM (EN ISO 13849-1) | 20a |
| ESPE Type (EN 61496) | 2 * |
| Performance Level (EN ISO 13849-1) | PL c |
| Safety Category (EN ISO 13849-1) | 2 |
| PFHD | 3,16 × E-7 1/h * |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






