SR4B3B01S Safety Relay Basic Module
Kód EXIM-TECH SR4B3B01S
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[KS] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 234.30€ (288.19€ ) |
| 10+ | 218.33€ (261.99€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Storage Temperature | -40...85°C |
| Supply Voltage | 20.4...28.8V DC |
| Supply Voltage | 20.4 ... 26.4 V AC |
| Input Wiring | 1-, 2-channel |
| Response Time (automatic Start) | 100ms |
| Response Time (monitored Start) | 15ms |
| Fall Time (emergency Stop) | <32ms |
| Number Of Safety Outputs Stop 0 | 3 |
| Switching Current Safety Output (250 V AC) | 8A |
| Number Of Auxiliary Outputs | 1 |
| Switching Current Auxiliary Output (24 V DC) | 2A |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP20 |
| Connection | Screw Clamp (pluggable) |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| Clampable Wire Cross-Section | 0.2...2.5mm² |
| Safety-relevant Data | |
| Mission Time TM (EN ISO 13849-1) | 20a |
| Performance Level (EN ISO 13849-1), Stop 0 | up to Cat. 4 PL e |
| Safety Integrity Level (EN 61508) Stop 0 | up to SIL 3 |
| Stop Category (EN 60204-1) | 0 |
| B10d Switching Cycles (mechanical) | 20 000 000 |
| B10d Switching Cycles (40 % Load) | 7 500 000 |
| B10d Switching Cycles (60 % Load) | 2 500 000 |
| B10d Switching Cycles (80 % Load) | 1 000 000 |
| B10d Switching Cycles (100 % Load) | 400 000 |
| Function | |
| Contactor Monitoring | yes |
| Cross-circuit Detection | optional |
| Start, Monitored | yes |
| Start, Automatically | yes |
| Input Signal NC | yes |
| Input Signal OSSD | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






