SG4-00VA000R2 Safety Relay Basic Module
Kód EXIM-TECH SG4-00VA000R2
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 122.10€ (150.18€ ) |
| 10+ | 113.78€ (136.53€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 21.6...28.8V DC |
| Temperature Range | -20...50°C |
| Input Wiring | 2-channel |
| Response Time (automatic Start) | 20ms |
| Fall Time (emergency Stop) | 8ms |
| Number Of Safety Outputs Stop 0 | 2 |
| Switching Current Safety Output (250 V AC) | 3A |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic PA |
| Degree Of Protection | IP20 |
| Connection | Screw-type connection (pluggable) |
| DIN-Rail Mounting | 35mm |
| Clampable Wire Cross-Section | 0.25...2.5mm² |
| Safety-relevant Data | |
| Mission Time TM (EN ISO 13849-1) | 20a |
| Performance Level (EN ISO 13849-1), Stop 0 | up to Cat. 4 PL e |
| Stop Category (EN 60204-1) | 0 |
| B10d Switching Cycles (mechanical) | 40 000 000 |
| B10d Switching Cycles (60 % Load) | 400 000 |
| B10d Switching Cycles (100 % Load) | 200 000 |
| Safety Category (EN ISO 13849-1), Stop 0 | up to 4 |
| Function | |
| Start, Automatically | yes |
| Input Signal OSSD | yes |
| Output | |
| NO | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






