SG4-30IS075C1 Safety Light Curtain Hand Protection
Kód EXIM-TECH SG4-30IS075C1
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 959.70€ (1180.43€ ) |
| 10+ | 936.85€ (1124.22€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | ±2.5° |
| Range | 0.5...20m |
| Light Source | Red Light |
| Wave length | 650nm |
| Resolution | 30mm |
| Safety Field Height (SFH) | 780mm |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 24V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | 100mA |
| Temperature Range | -20...50°C |
| Protection Class | III |
| Sensor Type | Emitter |
| Storage Temperature | -25...70°C |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Disc Material | Polycarbonate |
| Safety-relevant Data | |
| Mission Time TM (EN ISO 13849-1) | 20a |
| ESPE Type (EN 61496) | 4 |
| Performance Level (EN ISO 13849-1) | PL e |
| Safety Category (EN ISO 13849-1) | 4 |
| PFHD | 3,08 × E-8 1/h |
| Function | |
| Hand Protection | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






