SS2-00VA000R3 Safety Analysis Module for Safety Through-Beam Sensor
Kód EXIM-TECH SS2-00VA000R3
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 398.20€ (489.79€ ) |
| 10+ | 371.05€ (445.26€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 24V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <260mA |
| Response Time | <30ms |
| Temperature Range | 0...55°C |
| Switching Output Voltage Drop | <3V |
| PNP Switching Output/Switching Current | <100mA |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | II |
| No. Safety Outputs (OSSDs) | 2 |
| Safety Output | Relay |
| Relay Output/Switching Current (250 VAC) | 2A |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Plastic PA |
| Degree Of Protection | IP20 |
| Connection | Screw Clamp |
| Safety-relevant Data | |
| Performance Level (EN ISO 13849-1) | PL c |
| Safety Integrity Level (EN 62061) | SILCL1 |
| Safety Category (EN ISO 13849-1) | 2 |
| PFHD | 3,16 × E-7 1/h * |
| Function | |
| Restart Inhibit | yes |
| Contactor Monitoring | yes |
| Muting Mode | yes |
| Override | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






