P1NL303 Retro-Reflex Sensor Universal
Kód EXIM-TECH P1NL303
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 149.60€ (184.01€ ) |
| 10+ | 139.4€ (167.28€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Range | 11,000mm |
| Switching Hysteresis | <15% |
| Light Source | Red Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Smallest Recognizable Part | see Table2 |
| Reference Reflector/Reflector Foil | RQ100BA |
| Polarization Filter | yes |
| Two-Lens Optic | yes |
| Reflector data | |
| RQ100BA | 0.02...11m |
| RE18040BA | 0.02...7.6m |
| RQ84BA | 0.04...10m |
| RE9538BA | 0.05...4.5m |
| RE6151BM | 0.07...7.5m |
| RR50_A | 0.02...7m |
| RE6040BA | 0.15...7.5m |
| RE8222BA | 0.02...5m |
| RR34_M | 0.1...5m |
| RE3220BM | 0.1...3.4m |
| RE6210BM | 0.1...2.5m |
| RR25_M | 0.1...2.6m |
| RR25KP | 0.1...2m |
| RR21_M | 0.1...2.8m |
| ZRAE02B01 | 0.02...4.5m |
| ZRME01B01 | 0.1...1.7m |
| ZRME03B01 | 0.1...5m |
| ZRMR02K01 | 0.1...2m |
| ZRMS02_01 | 0.05...2.6m |
| RF505 | 0.1...3.3m |
| RF508 | 0.1...3.1m |
| RF258 | 0.1...3m |
| ZRDF03K01 | 0.1...7m |
| ZRAF08K01 | 0.1...3.3m |
| Z90R004 | 0.15...3.5m |
| Z90R005 | 0.15...5.1m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 10...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <20mA |
| Switching Frequency | 2,000Hz |
| Response Time | 0.25ms |
| Temperature Drift | <10% |
| Temperature Range | -40...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2V |
| Residual Current Switching Output | <50µA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Supply Voltage With IO-Link | 18...30V DC |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Switching Frequency (speed Mode) | 3,500Hz |
| Response Time (speed Mode) | 0.14ms |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP67/IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Optic Cover | PMMA |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 2,991.63a |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| NPN NO/NC Antivalent | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC+NO NO |
| Output | Push-pull NPN PNP |
| Other Parameters | Off-delay On-delay Mode of operation Hysteresis Emitted light |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






