OPT1505 Reflex Sensor with Background Suppression
Kód EXIM-TECH OPT1505
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 204.60€ (251.66€ ) |
| 10+ | 190.65€ (228.78€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 3° |
| Range | 900mm |
| Switching Hysteresis | <5% |
| Light Source | Infrared Light |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 90,000Lux |
| Wave length | 860nm |
| Risk Group (EN 62471) | 1 |
| Pneumatic Solenoid Valve Unit | |
| Valve No. | K03 |
| Supply Voltage Valve | 21.6...26.4V |
| Current Consumption Valve | 42mA |
| Operating Pressure | 0...8bar |
| Nominal Width | 0.9mm |
| Supply-Line Connector Pipe | 2× 8×1 |
| Working-Line Connector Pipe | 4×1 |
| Valve Function | 3/2-Way |
| Switching Function | NO |
| Valve Temperature Range | -10...55°C |
| Nominal Flow Rate 1 -> 2 | 22NL/min |
| Nominal Flow Rate 2 -> 3 | 25NL/min |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 23...27.8V DC |
| Switching Frequency | 100Hz |
| Response Time | 5ms |
| Temperature Drift | <5% |
| Temperature Range | -40...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <0.9V |
| PNP Switching Output/Switching Current | 200mA |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Overload Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Number Of Switching Outputs | 1 |
| Current Consumption Sensor (Ub = 24 V) | <16mA |
| Logic | yes |
| Single Discharge | yes |
| Block Forwarding | yes |
| EcoMode | yes |
| Solenoid Valve | yes |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Potentiometer |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP65 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Cable Length | 200cm |
| Output | |
| PNP NC | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






