FX5Q011 Pressure Sensor with IO-Link
Kód EXIM-TECH FX5Q011
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 317.90€ (391.02€ ) |
| 10+ | 296.23€ (355.47€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Sensor-specific data | |
| Temperature Measurement Range | -40...125°C |
| Measuring Range | -1...10bar |
| Medium | Liquids, gases |
| Measuring Error (total) | ±0.5% |
| Measurement Type | relative |
| Maximum Overload Pressure | 20bar |
| Bursting Pressure | 30bar |
| Pressure Response Time (t90) | <10ms |
| Hysteresis | < ±0.1% |
| Linearity Deviation | < ±0.5% |
| Zero-point Error | < ±0.1% |
| Repeat Accuracy | < ±0.1% |
| Temperature Coefficient Zero-point | <± 0,05% /10K |
| Temperature Coefficient Range | <± 0,05% /10K |
| Response Time (t90) Temp | <1s |
| Temperature Measurement Accuracy | < ±1°C |
| Long-term Stability | < ±0.1% |
| Environmental conditions | |
| Temperature Of Medium | -40...125°C** |
| Ambient Temperature | -25...80°C |
| EMC | DIN EN 61326-2-3 |
| Shock Resistance Per DIN IEC 68-2-27 | 50 g / 11 ms |
| Vibration Resistance Per DIN IEC 60068-2-6 | 10 g (10...2000 Hz) |
| Storage Temperature | -25...80°C |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 12...32V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <15mA |
| Switching Output Voltage Drop | <1.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 100mA |
| Interface | IO-Link V1.1 |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| Analog Output | 4...20 mA /0...10V Press / Temp |
| Current Output Load Resistance | <500Ohm |
| Signal Source | Pressure |
| Resolution | >11bit |
| Analog Outputs | 1 |
| Voltage Output Load Resistance | >1kOhm |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | IO-Link |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP65 * |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Material In Contact With Media | 1.4404; EPDM; ceramic |
| Sensor Element | Ceramic membrane |
| Seal Material | EPDM |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 1,157.11a |
| Output | |
| IO-Link | yes |
| PNP NO | yes |
| Analog Output | yes |
| Adjustable parameters | |
| Circuit | NC NC/NO NO |
| Output | Analog Output Push-pull NPN PNP |
| Other Parameters | 2 switching points |
| Analog Output | 0...10 V 4...20 mA |
| Signal Source | Pressure Temperature |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






