FXCA201 Pressure Sensor
Kód produktu od výrobcu: FXCA201Kód EXIM-TECH FXCA201
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 281.60€ (346.37€ ) |
| 10+ | 262.4€ (314.88€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Sensor-specific data | |
| Measuring Range | 0...10bar |
| Medium | Liquids, gases |
| Measuring Error (total) | +0.3% |
| Measurement Type | absolute |
| Maximum Overload Pressure | 42bar |
| Bursting Pressure | 60bar |
| Pressure Response Time (t90) | <1ms |
| Hysteresis | < ±0.01% |
| Linearity Deviation | < ±0.1% |
| Zero-point Error | < ±0.1% |
| Repeat Accuracy | < ±0.01% |
| Temperature Coefficient Zero-point | <± 0,01% /10K |
| Temperature Coefficient Range | <± 0,06% /10K |
| Reproducibility | < ±0.05% |
| Environmental conditions | |
| Temperature Of Medium | -20...125°C |
| Ambient Temperature | -10...85°C |
| EMC | DIN EN 61326-1 |
| Shock Resistance Per DIN IEC 68-2-27 | 30 g / 11 ms |
| Vibration Resistance Per DIN IEC 60068-2-6 | 10 g (10...2000 Hz) |
| Storage Temperature | -25...85°C |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 9...28V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <21mA |
| Response Time | 1ms |
| Short Circuit Protection | yes |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Analog Output | 4...20 mA |
| Current Output Load Resistance | <500Ohm |
| Signal Source | Pressure |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | 1.4404 |
| Degree Of Protection | IP68/IP69K * |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Material In Contact With Media | 1.4435 |
| Process Connection | 19 mm dia., flush mounted |
| Sensor Element | Stainless steel membrane |
| Output | |
| Analog Output | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






