K12 Plastic Fiber-Optic Cable Reflex Mode
Kód EXIM-TECH K12
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 117.70€ (144.77€ ) |
| 10+ | 109.68€ (131.61€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 55° |
| Fiber | Step Index |
| Fiber Distribution | parallel arrangement |
| Fiber Core Diameter | 0.5mm |
| Fiber Core | PMMA |
| Range With Sensor Type | 12mm |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -40...85°C |
| Bending Radius | 15mm |
| Fiber-Optic Length | 2m |
| Jacket Material | PE (black) |
| Material End Sleeve | Stainless Steel |
| Light Emission | sidewise |
| Jacket Diameter | 1mm |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






