K51 Optical Fiber Plastic
Kód produktu od výrobcu: K51Kód EXIM-TECH K51
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 112.32€ (138.15€ ) |
| 10+ | 95.94€ (115.13€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Opening Angle | 55° |
| Fiber | Step Index |
| Fiber Core Diameter | 1mm |
| Fiber Core | PMMA |
| Mechanical Data | |
| Temperature Range | -40...85°C |
| Bending Radius | 30mm |
| Fiber-Optic Length | 10m |
| Jacket Material | PE (black) |
| Jacket Diameter | 2.2mm |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






