Z2MG003 Muting Set 4 Sensors, Linear Muting
Kód EXIM-TECH Z2MG003
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 1000.80€ (1230.98€ ) |
| 10+ | 854.85€ (1025.82€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Switching Frequency | 2,000Hz |
| Temperature Range | -30...60°C |
| Light Source | Red Light |
| Range | 0.01...3.5m |
| Mechanical Data | |
| Housing Material | Aluminum |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Cable Length | 100cm |
| Muting Boom Length | 400mm |
| PNP NC | yes |
| General data | |
| Scope Of Delivery | Muting sensor incl. mounting Reflector incl. mounting Connection box for muting sensors Muting boom |
| Default Settings | Pre-assembled |
| Muting Type | 4-sensor linear muting |
| Muting Sensor | 4 × P1KL020 |
| Reflector | 4 × RE6040BA |
| Muting Boom | 4 Pieces |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






