Z0029 Midspan Adapter PoE
Kód produktu od výrobcu: Z0029Kód EXIM-TECH Z0029
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 139.70€ (171.83€ ) |
| 10+ | 130.18€ (156.21€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...32V |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Supported PoE Classes | Class 1, 2 |
| Supported PoE Standard | IEEE802.3af, IEEE802.at |
| Min. Current Consumption | <25mA |
| Max. Current Consumption | <500mA |
| Mechanical Data | |
| Full Encapsulation | yes |
| Degree Of Protection | IP67 |
| Cable Length | 1m |
| Type Of Connection Ethernet | M12 × 1; 4-pin |
| Weight | 125g |
| Material | Plastic |
| Type Of Connection Power | M8 × 1; 4-pin |
| Type Of Connection PoE | M12 × 1; 8-pin |
| General data | |
| Packaging Unit | 1 Piece |
| Output | |
| Power Source Equipment For PoE | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


