Z99G003 LED Indicator Set for safety field height of 460 mm
Kód EXIM-TECH Z99G003
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 246.00€ (302.58€ ) |
| 10+ | 210.13€ (252.15€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | RGBW |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 20.4...28.8V DC |
| Temperature Range | 0...55°C |
| Power | 24W |
| Mechanical Data | |
| Degree Of Protection | IP20 |
| Brightness Setting | 4 levels |
| General data | |
| LED Indicator | for safety field height of 460 mm |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.


