OY2TA104P0150E Laser Distance Sensor Long-Range
Kód EXIM-TECH OY2TA104P0150E
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 796.40€ (979.57€ ) |
| 10+ | 742.1€ (890.52€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 5,000Lux |
| Light Spot Diameter | see Table1 |
| Working Range | 0.1...10.1m |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Linearity Deviation | 20mm |
| Reproducibility Maximum | 7mm |
| Beam Divergence | <2mrad |
| Electrical Data | |
| Response Time | 10ms |
| Temperature Range | -25...50°C |
| Reverse Polarity Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Interface | EtherNet/IP™ |
| Port Type | 100BASE-TX |
| PoE Class | 1 |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 8-pin, X-cod. |
| General data | |
| Web Server | yes |
| Output | |
| EtherNet/IP™ | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






