X1TA100QXT3 Laser Distance Sensor Long-Range
Kód EXIM-TECH X1TA100QXT3
Výrobca: wenglor sensoric
Dostupnosť: V externom sklade
Dokumentácia: PDF
Cenové úrovne
| Množstvo[ks] | Cena bez DPH (Cena s DPH) |
| 1+ | 479.60€ (589.91€ ) |
| 10+ | 446.9€ (536.28€ ) |
| 20+ | Na dopyt |
Pridaj k objednávke
| Optical Data | |
| Switching Hysteresis | 3...20mm |
| Light Source | Laser (red) |
| Service Life (T = +25 °C) | 100,000h |
| Max. Ambient Light | 10,000Lux |
| Linearity | 0.5% |
| Working Range | 0.1...10.2m |
| Wave length | 660nm |
| Laser Class (EN 60825-1) | 1 |
| Measuring Range | 10m |
| Resolution | 2...6mm |
| Linearity Deviation | 50mm |
| Reference Reflector/Reflector Foil | RF508 |
| Beam Divergence | <2mrad |
| Analog Working Range | 0.2...10.2m |
| Reflector Required | ja |
| Reflector data | |
| RF505 | 0.1...10m |
| RF508 | 0.1...10m |
| RF258 | 0.1...10m |
| ZRDF__K01 | 0...10m |
| ZRAF07K01 | 0.1...10m |
| ZRAF08K01 | 0.1...10m |
| Electrical Data | |
| Supply Voltage | 18...30V DC |
| Current Consumption (Ub = 24 V) | <100mA |
| Switching Frequency | 50Hz |
| Response Time | 10...200ms |
| Temperature Range | -25...60°C |
| Switching Output Voltage Drop | <2.5V |
| Short Circuit Protection | yes |
| Protection Class | III |
| Switching Output/Switching Current | 200mA |
| On-/Off-Delay | 0...10,000ms |
| Number Of Switching Outputs | 2 |
| FDA Accession Number | 0920382-000 |
| Measuring Rate | 1...100/s |
| Analog Output | 0...10 V |
| Reverse Polarity And Overload Protection | yes |
| Temperature Drift (-10 °C < Tu < 50 °C) | <0.2mm/K |
| Temperature Drift (Tu < -10 °C, Tu > 50 °C) | <0.4mm/K |
| Mechanical Data | |
| Setting Method | Menu (OLED) |
| Housing Material | Plastic |
| Degree Of Protection | IP68 |
| Connection | M12 × 1; 4-pin |
| Safety-relevant Data | |
| MTTFd (EN ISO 13849-1) | 346.68a |
| Output | |
| Error Output | yes |
| Analog Output | yes |
| PNP NC | yes |
Naša firma
Z EXIM – TECH, s.r.o. vám rýchlo dodáme tovar a pomôžeme vám
vyriešiť vaše potreby.
Máme 1 500 druhov tovarov v sklade, pripravené ihneď k
dodaniu. Ponúkame 300 000 druhov produktov, pripravených na
dodanie podľa podmienok u výrobcov.
Tovar, ktorý máme v sklade, dostanete do 24 hodín. Tovar, ktorý je v sklade u výrobcu, dostanete do 7 dní, v prípade urgentnej potreby ho dostanete leteckým kuriérom do 1-3 dní.
Ak je to potrebné, urobíme analýzu, navrhneme vám riešenie, dáme vám technickú podporu. Poskytujeme záručný a pozáručný servis.






